Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-51
Ferdig
Altagracia Yates
Native BJJ
Danielle Ellingsworth TAC TEAM BJJ Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-41
Ferdig
Anne Donnelly
Haduko Academy
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Mina Leeper House of Arts/SAS Team
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
5-42
Ferdig
Semaj Higging
Beacon Mixed Martial Arts
Anthony Frasier Beacon Mixed Martial Arts Seier på submission - 01:48
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-42
Ferdig
Azat Bakirov
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Eric Cabrera-Alvarez ROLLSTAR Jiu Jitsu Seier på submission - 01:41
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
5-43
Ferdig
Jacob Bukta
Over/Under BJJ Academy
Seier på submission - 00:16
Lucas Alvarez Native BJJ
Female NoGi / White / Blue / Purple / Master 3 (41+) / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-37
Ferdig
Jessica Rish
127 BJJ
Lina Franco CHECKMAT INTERNATIONAL Seier på submission - 01:08
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
3-53
Ferdig
Shae Branch
TAC TEAM BJJ
Ava Nunez Haduko Academy Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-42
Ferdig
Felipe Mendonca
Native BJJ
Charlie McCloskey Rising Tide Academy Seier med poeng - 06:00
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
3-55
Ferdig
Brendan Dunleavy
TAC TEAM BJJ
Seier på submission - 03:51
Stephen Moore The Hive Martial Arts Academy
Male NoGi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-38
Ferdig
Michael Brown
Movement Art Jiujitsu
Seier med poeng - 05:00
Matt Drozynski Eagle MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-44
Ferdig
David Ravanesi
House of Arts/SAS Team
Seier med poeng - 05:00
Kamari Edwards SAS Philadelphia BJJ
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
4-43
Ferdig
Muhammed Hamad
No Team
Eric Cruz NJMA Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-43
Ferdig
Ciara Timpson
Vacanti Jui Jitsu/ Team Balance
Anne Donnelly Haduko Academy Seier på submission - 02:21
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-54
Ferdig
Nadine Silber
Spear Jiu Jitsu
Altagracia Yates Native BJJ Seier på Walkover
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-56
Ferdig
Altagracia Yates
Native BJJ
Julianna Price Native BJJ Seier ved dommeravgjørelse
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
5-47
Ferdig
Andres Franco
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:52
Thai Pham Beacon Mixed Martial Arts
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
3-57
Ferdig
Shae Branch
TAC TEAM BJJ
Stephen Moore The Hive Martial Arts Academy Seier på Walkover
Male NoGi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-41
Ferdig
Abdellah Roudane
Eagle MMA
Seier med poeng - 05:00
Shaqwon Douglas Aaron Team Balance
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-44
Ferdig
Eric Cabrera-Alvarez
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:59
Brian Bernard Jr Park Slope Academy BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-44
Ferdig
Felipe Mendonca
Native BJJ
Charlie McCloskey Rising Tide Academy Seier på submission - 05:37
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-59
Ferdig
Stephanie McCaffrey
House of Arts/SAS Team
Seier på submission - 02:35
Danielle Ellingsworth TAC TEAM BJJ
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
4-45
Ferdig
Muhammed Hamad
No Team
Eric Cruz NJMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
5-49
Ferdig
Andres Franco
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Thai Pham Beacon Mixed Martial Arts
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
3-60
Ferdig
Ava Nunez
Haduko Academy
Brendan Dunleavy TAC TEAM BJJ Seier på submission - 01:41
Male NoGi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-43
Ferdig
Alexander Fischer
Daniel Gracie Delco
Keith Dischert NJMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-45
Ferdig
Markee Mccrimmon
Logic Jiu-Jitsu
Jaehwan Kim ROLLSTAR Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-46
Ferdig
Zacky Mohmand
Eagle MMA
Seier med poeng - 05:00
Omar Alsamara
Male NoGi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-40
Ferdig
Michael Brown
Movement Art Jiujitsu
Matt Drozynski Eagle MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-50
Ferdig
Daniel James
Crazy 88
Seier med poeng - 06:00
Chris Vinciguerra Team Balance
Female Gi / White / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-46
Ferdig
Yeliz Kadiev
301 MMA
Seier med poeng - 05:00
Veronica Becerra Rivera Form Jiu Jitsu
Male NoGi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-48
Ferdig
Carmen ODonnell
SAS Philadelphia BJJ
Ross Capri Beacon Mixed Martial Arts Seier på submission - 02:20
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-65
Ferdig
Antony Morales
SAS Team Syracuse
Aden Betman Shorty's Seier med poeng - 06:00