Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-3
Ferdig
Luiza Faria Barbosa
Native BJJ
Seier på submission - 01:20
Franklin Parrish Shonen Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-13
Ferdig
Roman Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Hunter Crowley The Hive Martial Arts Academy Seier på submission - 00:54
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-9
Ferdig
J.R. Merrill
410 Academy of Martial Arts
Seier med poeng - 04:00
Ryan Bates Tri State G13
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-7
Ferdig
Christian Parlante
Haduko Academy
Evan Jadick RABJJ Academy Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-9
Ferdig
Ryan Vlastaridis
House of Arts/SAS Team
Seier med poeng - 03:00
Naomi Leeper House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
2-8
Ferdig
BELLA MIA Echeverri
SAS Philadelphia BJJ
Dylan Tulino Tri State G13 Seier på submission - 02:46
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
Ferdig
Camden Chance
Shonen Jiu Jitsu
Seier på Walkover - 00:01
Declan Weiner SAS Philadelphia BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-8
Ferdig
Anderson Campos Jr
The Hive Martial Arts Academy
Seier med poeng - 04:00
Ian Stamps Tri State G13
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-15
Ferdig
Eric Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Roman Rapoport Movement Art Jiujitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-8
Ferdig
Michael Collazo
SAS Philadelphia BJJ
Seier på submission - 01:17
Jude Wadehra Haduko Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
1-7
Ferdig
John Korifidis
Tri state Kickboxing
Colin Meehan Spear Jiu Jitsu Seier på submission - 02:43
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -69,0 kg
(Day 1)
2-9
Ferdig
Christian Santiago
NEW JERSEY MARTIAL ARTS
Javhiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Seier på submission - 02:10
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-11
Ferdig
Raymond Bates
Tri State G13
Francesco Radaelli Spear Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-5
Ferdig
Camden Chance
Shonen Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Maverick Sebeck Shonen Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-11
Ferdig
Dominic “Nico” Puggi
Form Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:19
Ryan Vlastaridis House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-10
Ferdig
J.R. Merrill
410 Academy of Martial Arts
Seier på submission - 02:24
Sawyer Malone Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-11
Ferdig
Griffin O'Brien
Haduko Academy
Jaasiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-16
Ferdig
Linkin Kert
Spear Jiu Jitsu
Enzo Oliveira Native BJJ Seier på submission - 03:11
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-10
Ferdig
Christian Parlante
Haduko Academy
Ian Stamps Tri State G13 Seier på submission - 00:35
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
1-8
Ferdig
John Korifidis
Tri state Kickboxing
Colin Meehan Spear Jiu Jitsu Seier på submission - 02:19
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-14
Ferdig
Tyler Bittle
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Hunter Crowley The Hive Martial Arts Academy Seier på submission - 00:59
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -69,0 kg
(Day 1)
Ferdig
Christian Santiago
NEW JERSEY MARTIAL ARTS
Luis Ortiz Team Pereira/ Jucao Seier på Walkover
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-10
Ferdig
Michael Collazo
SAS Philadelphia BJJ
Seier med poeng - 03:00
Simon Giraldo Native BJJ
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-12
Ferdig
Richard Beall
Semper Fi MMA
Seier på submission - 01:19
Christian Ipri Alliance Pennsylvania
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-10
Ferdig
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Seier med poeng - 03:00
Arian Rodriguez Logic Jiu-Jitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-11
Ferdig
Jimmy Mccaffrey
House of Arts/SAS Team
Seier på submission - 00:59
Logan McGeorge Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -69,0 kg
(Day 1)
2-10
Ferdig
Luis Ortiz
Team Pereira/ Jucao
Javhiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -69,0 kg
(Day 1)
4-15
Ferdig
Scarlette Knight
Haduko Academy
Collin Ath G13 BJJ Raleigh Seier på submission - 01:51
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-17
Ferdig
Linkin Kert
Spear Jiu Jitsu
Sebastian Cho Logic Jiu-Jitsu Seier på submission - 02:48
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-9
Ferdig
Evan Jadick
RABJJ Academy
Anderson Campos Jr The Hive Martial Arts Academy Seier på submission - 00:37
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-9
Ferdig
Griffin O'Brien
Haduko Academy
Seier med poeng - 03:00
Jaasiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-15
Ferdig
Anthony Frasier
Beacon Mixed Martial Arts
Seier på submission - 02:41
Eva Janaski Tri State G13