Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-24
Ferdig
Diane Beall
Semper Fi
Seier på submission - 01:34
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-18
Ferdig
Jaasiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Seier med poeng - 03:00
Mikey Flores Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-26
Ferdig
Diane Beall
Semper Fi
Seier på submission - 00:07
Sylas Baron Spear Jiu Jitsu
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
3-33
Ferdig
Colin Meehan
Spear Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:15
John Korifidis Tri state Kickboxing
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-19
Ferdig
Griffin O'Brien
Haduko Academy
Seier med poeng - 03:00
Jeremiah Yates Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-34
Ferdig
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:33
Parker Kelley The Vault BJJ
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
4-30
Ferdig
Luis Ortiz
Team Pereira/ Jucao
Seier med poeng - 04:00
Scarlette Knight Haduko Academy
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-20
Ferdig
Jimmy Mccaffrey
House of Arts/SAS Team
Seier på Walkover
Sawyer Malone Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
1-24
Ferdig
Hussain Osman
Buffalo Combat Fitness
Seier på submission - 02:00
Christopher Grullon Team Pereira/ Jucao
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-27
Ferdig
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-31
Ferdig
Shaqwon Douglas Aaron
Team Balance
Ross Capri Beacon Mixed Martial Arts Seier på submission - 01:15
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
3-35
Ferdig
Colin Meehan
Spear Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:45
John Korifidis Tri state Kickboxing
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
1-25
Ferdig
Kayla Leach
Spear Jiu Jitsu
Nash Williams 410 Academy of Martial Arts Seier på submission - 00:31
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-28
Ferdig
Sylas Baron
Spear Jiu Jitsu
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu Seier på submission - 00:38
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-21
Ferdig
Ryan Bates
Tri State G13
J.R. Merrill 410 Academy of Martial Arts Seier på submission - 03:33
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-33
Ferdig
Shaqwon Douglas Aaron
Team Balance
Ross Capri Beacon Mixed Martial Arts Seier på submission - 00:57
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-36
Ferdig
Naomi Leeper
House of Arts/SAS Team
Seier på submission - 01:50
Ryan Vlastaridis House of Arts/SAS Team
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-23
Ferdig
Sawyer Malone
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Ryan Bates Tri State G13 Seier på Walkover
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
1-26
Ferdig
Javhiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Seier på submission - 01:13
Ibrahim Hamad
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-29
Ferdig
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Seier på submission - 02:08
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-39
Ferdig
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Seier på submission - 00:11
Julian Pinto Haduko Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-25
Ferdig
Santee Espinales
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Adriano Maestri Alliance Pennsylvania Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-34
Ferdig
Hosam Sayed
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
John Hill Vacanti Jujitsu
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-38
Ferdig
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:42
Naomi Leeper House of Arts/SAS Team
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-33
Ferdig
Ian Stamps
Tri State G13
Anderson Campos Jr The Hive Martial Arts Academy Seier på submission - 00:46
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
1-27
Ferdig
Nash Williams
410 Academy of Martial Arts
Seier på submission - 03:55
Zoey Phillips Native BJJ
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
1-28
Ferdig
Javhiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Seier på submission - 01:29
Ibrahim Hamad
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-30
Ferdig
Bodhi Laverdure
The Vault BJJ
Seier på submission - 01:26
Christian Parlante Haduko Academy
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-40
Ferdig
Linkin Kert
Spear Jiu Jitsu
Dylan Tulino Tri State G13 Seier med poeng - 04:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-26
Ferdig
Jimmy Mccaffrey
House of Arts/SAS Team
Seier med poeng - 04:00
J.R. Merrill 410 Academy of Martial Arts
Juvenile Girls Gi / Orange / Green / Juvenile / +65 kg (Heavy)
(Day 1)
1-29
Ferdig
Mae Isaacs
Spear Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:25
Jennifer Figueroa Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-41
Ferdig
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Seier med poeng - 03:00
Dominic “Nico” Puggi Form Jiu Jitsu