Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-24
Završeno
Diane Beall
Semper Fi
Pobedio Završnicom - 01:34
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-18
Završeno
Jaasiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Pobeda po poenima - 03:00
Mikey Flores Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-26
Završeno
Diane Beall
Semper Fi
Pobedio Završnicom - 00:07
Sylas Baron Spear Jiu Jitsu
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
3-33
Završeno
Colin Meehan
Spear Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:15
John Korifidis Tri state Kickboxing
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-19
Završeno
Griffin O'Brien
Haduko Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Jeremiah Yates Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-34
Završeno
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:33
Parker Kelley The Vault BJJ
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
4-30
Završeno
Luis Ortiz
Team Pereira/ Jucao
Pobeda po poenima - 04:00
Scarlette Knight Haduko Academy
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-20
Završeno
Jimmy Mccaffrey
House of Arts/SAS Team
Pobeda bez borbe
Sawyer Malone Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
1-24
Završeno
Hussain Osman
Buffalo Combat Fitness
Pobedio Završnicom - 02:00
Christopher Grullon Team Pereira/ Jucao
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-27
Završeno
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-31
Završeno
Shaqwon Douglas Aaron
Team Balance
Ross Capri Beacon Mixed Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:15
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
3-35
Završeno
Colin Meehan
Spear Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:45
John Korifidis Tri state Kickboxing
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
1-25
Završeno
Kayla Leach
Spear Jiu Jitsu
Nash Williams 410 Academy of Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:31
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
5-28
Završeno
Sylas Baron
Spear Jiu Jitsu
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:38
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-21
Završeno
Ryan Bates
Tri State G13
J.R. Merrill 410 Academy of Martial Arts Pobedio Završnicom - 03:33
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-33
Završeno
Shaqwon Douglas Aaron
Team Balance
Ross Capri Beacon Mixed Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:57
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-36
Završeno
Naomi Leeper
House of Arts/SAS Team
Pobedio Završnicom - 01:50
Ryan Vlastaridis House of Arts/SAS Team
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-23
Završeno
Sawyer Malone
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Ryan Bates Tri State G13 Pobeda bez borbe
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
1-26
Završeno
Javhiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Pobedio Završnicom - 01:13
Ibrahim Hamad
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-29
Završeno
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:08
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-39
Završeno
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 00:11
Julian Pinto Haduko Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-25
Završeno
Santee Espinales
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Adriano Maestri Alliance Pennsylvania Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-34
Završeno
Hosam Sayed
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
John Hill Vacanti Jujitsu
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-38
Završeno
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:42
Naomi Leeper House of Arts/SAS Team
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-33
Završeno
Ian Stamps
Tri State G13
Anderson Campos Jr The Hive Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 00:46
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
1-27
Završeno
Nash Williams
410 Academy of Martial Arts
Pobedio Završnicom - 03:55
Zoey Phillips Native BJJ
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
1-28
Završeno
Javhiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Pobedio Završnicom - 01:29
Ibrahim Hamad
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-30
Završeno
Bodhi Laverdure
The Vault BJJ
Pobedio Završnicom - 01:26
Christian Parlante Haduko Academy
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-40
Završeno
Linkin Kert
Spear Jiu Jitsu
Dylan Tulino Tri State G13 Pobeda po poenima - 04:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-26
Završeno
Jimmy Mccaffrey
House of Arts/SAS Team
Pobeda po poenima - 04:00
J.R. Merrill 410 Academy of Martial Arts
Juvenile Girls Gi / Orange / Green / Juvenile / +65 kg (Heavy)
(Day 1)
1-29
Završeno
Mae Isaacs
Spear Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:25
Jennifer Figueroa Native BJJ
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-41
Završeno
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Pobeda po poenima - 03:00
Dominic “Nico” Puggi Form Jiu Jitsu