Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-13
Završeno
Mikey Flores
Native BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Nora Underwood Native BJJ
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
3-19
Završeno
Ayden Burkhead
410 Academy of Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Anastasia Kelly House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-13
Završeno
Francesco Radaelli
Spear Jiu Jitsu
Richard Beall Semper Fi MMA Pobedio Završnicom - 00:38
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-12
Završeno
Ryan Bates
Tri State G13
Logan McGeorge Spear Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:30
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-4
Završeno
Mendiciano Kain
SAS Philadelphia BJJ
EMANUEL RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:11
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-18
Završeno
Sebastian Cho
Logic Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Enzo Oliveira Native BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-14
Završeno
Shane Ahrndt
TAC TEAM BJJ
Pobedio Završnicom - 01:13
Christopher Grullon Team Pereira/ Jucao
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -69,0 kg
(Day 1)
4-16
Završeno
Stephen Moore
The Hive Martial Arts Academy
Brendan Dunleavy TAC TEAM BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Anthony Frasier
Beacon Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Sora Pham Beacon Mixed Martial Arts
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-12
Završeno
Jaasiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Pobeda po poenima - 03:00
Jeremiah Yates Native BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-16
Završeno
Brysin Carroll
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Pobedio Završnicom - 00:43
Christopher Grullon Team Pereira/ Jucao
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-14
Završeno
Logan McGeorge
Spear Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:25
Sawyer Malone Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
3-20
Završeno
Ayden Burkhead
410 Academy of Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:42
Ava Nunez Haduko Academy
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-14
Završeno
Raymond Bates
Tri State G13
Christian Ipri Alliance Pennsylvania Pobeda po poenima - 04:00
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
2-14
Završeno
Griffin O'Brien
Haduko Academy
Pobedio Odlukom - 00:32
Nora Underwood Native BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-15
Završeno
Shane Ahrndt
TAC TEAM BJJ
Brysin Carroll Culture of jiu jitsu/ GFTeam Pobedio Završnicom - 02:42
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-17
Završeno
Sora Pham
Beacon Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Eva Janaski Tri State G13
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
Završeno
Tyler Regina
Haduko Academy
Pobeda bez borbe
Shae Branch TAC TEAM BJJ
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
4-19
Završeno
Roman Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Eric Rapoport Movement Art Jiujitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-11
Završeno
Roman Ercolono
TAC TEAM BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Jeremiah Yates Native BJJ
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -69,0 kg
(Day 1)
4-18
Završeno
Stephen Moore
The Hive Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 01:34
Scarlette Knight Haduko Academy
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
3-21
Završeno
Ayden Burkhead
410 Academy of Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:28
Tyler Regina Haduko Academy
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-21
Završeno
Christian Ipri
Alliance Pennsylvania
Richard Beall Semper Fi MMA Pobedio Završnicom - 01:10
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
1-13
Završeno
J.R. Merrill
410 Academy of Martial Arts
Jimmy Mccaffrey House of Arts/SAS Team Pobeda po poenima - 04:00
Female Gi / White / Blue / Adult / -48,5 kg (Rooster)
(Day 1)
2-15
Završeno
Leah Montalvo
Thiago Rela Academy
Michaela Wright Ronin Training Center/ GFT-Ohio Pobedio Završnicom - 03:46
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-23
Završeno
NICHOLAS SINGH
Tri State G13
Pobedio Završnicom - 02:35
Eric McKinnon TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-12
Završeno
Roman Ercolono
TAC TEAM BJJ
Pobedio Odlukom - 03:00
Simon Giraldo Native BJJ
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -69,0 kg
(Day 1)
4-17
Završeno
Collin Ath
G13 BJJ Raleigh
Pobedio Završnicom - 01:48
Brendan Dunleavy TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
Završeno
Anastasia Kelly
House of Arts/SAS Team
Pobeda bez borbe
Shae Branch TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-13
Završeno
Jude Wadehra
Haduko Academy
Jaasiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Pobedio Završnicom - 02:41
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
3-22
Završeno
Anastasia Kelly
House of Arts/SAS Team
Ava Nunez Haduko Academy Pobedio Završnicom - 03:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
4-20
Završeno
Roman Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Hunter Crowley The Hive Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:48