Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Liam Daniel
Vicente Jr Team
Vann på poäng - 03:00
Carter Schultz Vicente Jr Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Dalliam Chergosky
Gracie Barra Virginia
Vann på poäng - 03:00
Sloane Petty Arte Suave Jiu-Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-1
Färdig
Kaleb Dempsey
Arte Suave Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Ember Tuttle Diego Bispo BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Emmanuel Coello
Vicente Jr Team
Vann på Submission - 00:49
Esther Nunes Centreville BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Dalliam Chergosky
Gracie Barra Virginia
Vann på Submission - 02:16
Angelina Sadr Big Brothers
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Chris Roeseler
Gracie Barra Virginia
Vann på poäng - 03:00
Landon Boykin Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Liam Daniel
Vicente Jr Team
Vann på Submission - 01:10
Ariana Duller Centreville BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Tyson Stuntz
SPECTRUM JIU JITSU
Vann på Submission - 01:04
Benny Schwartz Vicente Jr Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Angelina Sadr
Big Brothers
Sloane Petty Arte Suave Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:36
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Sawyer Malone
GROUND CONTROL
Jason Rodriguez Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Tyson Stuntz
SPECTRUM JIU JITSU
Connor McMullen Agoge Jiu Jitsu Vann på domslut - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-7
Färdig
Blake Harris
Vicente Jr Team
Riley Macedo Big Brothers Vann på Submission - 01:29
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Ariana Duller
Centreville BJJ
Vann på poäng - 03:00
Carter Schultz Vicente Jr Team
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -33,20 kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Jacob Hall
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:55
Micah Summey SPECTRUM JIU JITSU
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Landon Boykin
Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Sawyer Malone GROUND CONTROL
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Emely Rodriguez
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Unknown User Gracie Barra Virginia Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Connor McMullen
Agoge Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:16
Benny Schwartz Vicente Jr Team
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Elijah Brinegar
Vicente Jr Team
Kristina Suarez Aka Killer K Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Chris Roeseler
Gracie Barra Virginia
Jason Rodriguez Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-13
Färdig
Riley Macedo
Big Brothers
Vann på Submission - 01:31
Anthony Shepherd Vicente Jr Team
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-10
Färdig
Kai Miller
Gracie Barra Virginia
Julian Ford Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:32
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Domonic Webster
Kogen Dojo
Gabriel Romero Perez Gracie Barra Virginia Vann via diskvalificering - 00:38
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-9
Färdig
Chris Roeseler
Gracie Barra Virginia
Vann på poäng - 03:00
Sawyer Malone GROUND CONTROL
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Unknown User
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Aiden Eisenbeil 3rd Generation BJJ Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-11
Färdig
Kristina Suarez Aka Killer K
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Blake Harris Vicente Jr Team Vann på domslut - 04:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Jason Rodriguez
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Vann på poäng - 03:00
Landon Boykin Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Ryan Harvey
Double Phoenix Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:58
Victor Valencia Gracie Barra Chantilly
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Gabriel Romero Perez
Gracie Barra Virginia
Vann på poäng - 04:00
Taiki Hernandez WDC BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Christopher Wallace
Vicente Jr Team
Christian Sackel Rising Tide Academy Vann på Submission - 02:07
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
3-2
Färdig
Brian Espinosa
Vann på poäng - 04:00
Brysin Carroll Rising Tide Academy
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Aiden Eisenbeil
3rd Generation BJJ
Vann på poäng - 04:00
Domonic Webster Kogen Dojo
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
3-6
Färdig
Ryan Harvey
Double Phoenix Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:46
Victor Valencia Gracie Barra Chantilly