Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-20
Acabado
Madison Watson
GROUND CONTROL
Won by points - 04:00
Adam Lundeen SPECTRUM JIU JITSU
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
Acabado
Okera Adams-Walker
WDC BJJ
Andre Dickerson WDC BJJ Won by Walkover
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
2-24
Acabado
Tyson Stuntz
SPECTRUM JIU JITSU
Won by Submission - 02:56
Emmanuel Coello Vicente Jr Team
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) Grey / Yellow / -60,5 kg
(Day 1)
1-22
Acabado
Blake Harris
Vicente Jr Team
Won by Submission - 01:15
Adam Lundeen SPECTRUM JIU JITSU
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-21
Acabado
Muhammad Sohaib
Arte Suave Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Nick Patten Urban Boxing
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-24
Acabado
Jeff Taylor
Groundswell MMA
Won by points - 05:00
Okera Adams-Walker WDC BJJ
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
2-25
Acabado
Max Misheyev
Rising Tide Academy
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Won by points - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-21
Acabado
Adam Lundeen
SPECTRUM JIU JITSU
Won by Submission - 02:35
Ian McDonough Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-23
Acabado
Kaveh Navidi
Arte Suave Jiu-Jitsu
Muhammad Sohaib Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-25
Acabado
Parham Raeesian
Big Brothers
Won by points - 05:00
Andre Dickerson WDC BJJ
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Green / -69,0 kg
(Day 1)
2-27
Acabado
Riley Macedo
Big Brothers
Won by Submission - 01:22
Elijah Brinegar Vicente Jr Team
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
2-26
Acabado
Max Misheyev
Rising Tide Academy
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Acabado
Xavier Jones
Vicente Jr Team
Christopher Johnson Trident Academy Won by Walkover
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
Acabado
Ryan Harvey
Double Phoenix Jiu Jitsu
Won by Walkover
William Rankin IV Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-26
Acabado
Parham Raeesian
Big Brothers
Won by points - 05:00
Okera Adams-Walker WDC BJJ
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
Acabado
Ryan Harvey
Double Phoenix Jiu Jitsu
William Rankin IV Yamasaki Leesburg - IronHide Academy Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-28
Acabado
Robert Macpherson
No Team
Jonathan Canamaso Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:36
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-29
Acabado
Soshiant Raeesian
Centreville BJJ
Jack Sudduth Calvert MMA/Lineage BJJ Won by Submission - 03:04
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
3-27
Acabado
Jason Chih
Vicente Jr Team
Won by Submission - 00:56
Matthew Tan Fifty/50 Martial Arts Academy
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-27
Acabado
Andre Dickerson
WDC BJJ
Jeff Taylor Groundswell MMA Won by Submission - 03:27
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-25
Acabado
Nick Patten
Urban Boxing
Won by points - 05:00
Kaveh Navidi Arte Suave Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-28
Acabado
Byron Stafford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Austin Hembree Abmar Barbosa
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-34
Acabado
Nick Vazzana
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Won by points - 05:00
Chris Smith None
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-30
Acabado
Soshiant Raeesian
Centreville BJJ
Jonathan Canamaso Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:25
Female NoGi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-28
Acabado
Hannah LaBovick
Urban Boxing
Madeleine Avila Kogen Dojo Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-31
Acabado
Jack Sudduth
Calvert MMA/Lineage BJJ
Won by Submission - 00:11
Robert Macpherson No Team
Female Gi / White / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
Acabado
Assia Hassan
District Martial Arts
Won by Walkover
Christina Wheeler Dominion BJJ
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-35
Acabado
Armando De La Flor
Potomac MMA
Bryan Taylor ROBSON MOURA TEAM Won by Submission - 03:09
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-29
Acabado
Byron Stafford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Christopher Johnson Trident Academy Won by Submission - 01:34
Female NoGi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-29
Acabado
Brooke Lennox
N-Flux
Monzeratte Guzman WDC BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Acabado
Austin Hembree
Abmar Barbosa
Won by Walkover
Xavier Jones Vicente Jr Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Acabado
Byron Stafford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Xavier Jones Vicente Jr Team