Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
NICHOLAS SINGH
Tri State G13
Liam Kearns Tri State G13 Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Diane Beall
Semper Fi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Anthony Amadio
TAC TEAM BJJ
Luiza Faria Barbosa Native BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-1
Gotowy
Mikey Flores
Native BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
Dominic “Nico” Puggi
Form Jiu Jitsu
ILYA TOMYN DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Liam McGeorge
Spear Jiu Jitsu
ADALIA RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-1
Gotowy
Camden Chance
Shonen Jiu Jitsu
Mendiciano Kain SAS Philadelphia BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Diane Beall
Semper Fi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Sylas Baron Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Valerie Santoso
House of Arts/SAS Team
Franklin Parrish Shonen Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-4
Gotowy
Zion Garces
Native BJJ
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
NICHOLAS SINGH
Tri State G13
Eric McKinnon TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Liam McGeorge
Spear Jiu Jitsu
ADALIA RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Julian Pinto Haduko Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-5
Gotowy
Ryan Vlastaridis
House of Arts/SAS Team
Arian Rodriguez Logic Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-3
Gotowy
EMANUEL RODRIGUEZ
Essential Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Declan Weiner SAS Philadelphia BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-2
Gotowy
Mikey Flores
Native BJJ
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-2
Gotowy
Mendiciano Kain
SAS Philadelphia BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Maverick Sebeck Shonen Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Sylas Baron
Spear Jiu Jitsu
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Anthony Amadio
TAC TEAM BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Valerie Santoso House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-5
Gotowy
Zion Garces
Native BJJ
Xander Wear Aces Jiu Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Eric McKinnon
TAC TEAM BJJ
Liam Kearns Tri State G13 Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-6
Gotowy
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Naomi Leeper House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-3
Gotowy
Mikey Flores
Native BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:14
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Julian Pinto Haduko Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Saalih Abdal-Rahim ROLLSTAR Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
John Korifidis
Tri state Kickboxing
Wygrana na punkty - 04:00
Colin Meehan Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-6
Gotowy
Roman Ercolono
TAC TEAM BJJ
Griffin O'Brien Haduko Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-12
Gotowy
Tyler Bittle
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Wygrana na punkty - 04:00
Eric Rapoport Movement Art Jiujitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
2-7
Gotowy
BELLA MIA Echeverri
SAS Philadelphia BJJ
Dylan Tulino Tri State G13 Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-6
Gotowy
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Dominic “Nico” Puggi
Form Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Saalih Abdal-Rahim ROLLSTAR Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-7
Gotowy
Jeremiah Yates
Native BJJ
Jaasiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Wygrana na punkty - 03:00