Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-1
Finished
NICHOLAS SINGH
Tri State G13
Liam Kearns Tri State G13 Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-1
Finished
Diane Beall
Semper Fi
Won by Submission - 01:27
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-1
Finished
Anthony Amadio
TAC TEAM BJJ
Luiza Faria Barbosa Native BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-1
Finished
Mikey Flores
Native BJJ
Won by points - 03:00
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-4
Finished
Dominic “Nico” Puggi
Form Jiu Jitsu
ILYA TOMYN DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Won by Submission - 02:39
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
1-4
Finished
Liam McGeorge
Spear Jiu Jitsu
ADALIA RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Won by Submission
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-1
Finished
Camden Chance
Shonen Jiu Jitsu
Mendiciano Kain SAS Philadelphia BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-2
Finished
Diane Beall
Semper Fi
Won by Submission - 00:17
Sylas Baron Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-2
Finished
Valerie Santoso
House of Arts/SAS Team
Franklin Parrish Shonen Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-4
Finished
Zion Garces
Native BJJ
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts Won by Submission - 01:37
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-2
Finished
NICHOLAS SINGH
Tri State G13
Eric McKinnon TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
1-5
Finished
Liam McGeorge
Spear Jiu Jitsu
ADALIA RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Won by Submission
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-5
Finished
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Won by Submission - 02:36
Julian Pinto Haduko Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-5
Finished
Ryan Vlastaridis
House of Arts/SAS Team
Arian Rodriguez Logic Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:27
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-3
Finished
EMANUEL RODRIGUEZ
Essential Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:34
Declan Weiner SAS Philadelphia BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-2
Finished
Mikey Flores
Native BJJ
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
5-2
Finished
Mendiciano Kain
SAS Philadelphia BJJ
Won by points - 03:00
Maverick Sebeck Shonen Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -18 kg
(Day 1)
1-3
Finished
Sylas Baron
Spear Jiu Jitsu
Declan Clarkson-Arroyo Spear Jiu Jitsu Won by Submission - 00:50
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
2-4
Finished
Anthony Amadio
TAC TEAM BJJ
Won by points - 03:00
Valerie Santoso House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-5
Finished
Zion Garces
Native BJJ
Xander Wear Aces Jiu Jitsu Club Won by Submission - 02:16
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
3-3
Finished
Eric McKinnon
TAC TEAM BJJ
Liam Kearns Tri State G13 Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-6
Finished
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 00:54
Naomi Leeper House of Arts/SAS Team
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
4-3
Finished
Mikey Flores
Native BJJ
Won by Disqualification (disqualification) - 01:14
Skylar Ahrndt TAC TEAM BJJ
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-6
Finished
Jaxx Nemes
The Hive Martial Arts Academy
Won by Submission - 00:51
Julian Pinto Haduko Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-7
Finished
Arian Rodriguez
Logic Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:19
Saalih Abdal-Rahim ROLLSTAR Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
1-6
Finished
John Korifidis
Tri state Kickboxing
Won by points - 04:00
Colin Meehan Spear Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-6
Finished
Roman Ercolono
TAC TEAM BJJ
Griffin O'Brien Haduko Academy Won by points - 03:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-12
Finished
Tyler Bittle
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Won by points - 04:00
Eric Rapoport Movement Art Jiujitsu
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -60,5 kg
(Day 1)
2-7
Finished
BELLA MIA Echeverri
SAS Philadelphia BJJ
Dylan Tulino Tri State G13 Won by Submission - 03:24
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
4-6
Finished
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Won by Submission - 02:23
Beau Merrill 410 Academy of Martial Arts
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
3-8
Finished
Dominic “Nico” Puggi
Form Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:41
Saalih Abdal-Rahim ROLLSTAR Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
5-7
Finished
Jeremiah Yates
Native BJJ
Jaasiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao Won by points - 03:00