Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
3-8
Finished
Portillo Cristhian
Agoge Jiu Jitsu
Kya Siperko GROUND CONTROL Won by points
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
3-11
Finished
Emma Ludlum
Team Randori Martial Arts
Won by Submission - 00:43
Zahara Higa The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-3
Finished
Sebastian Feeney
GROUND CONTROL
Won by points - 03:00
Liam Turner
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
3-9
Finished
Portillo Cristhian
Agoge Jiu Jitsu
Kya Siperko GROUND CONTROL Won by Submission
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-6
Finished
Connor McMullen
Agoge Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Elliott Clark Agoge Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
3-12
Finished
Gemma Fiorenza
Vicente Jr Team
Won by Submission - 01:22
Zahara Higa The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-7
Finished
Connor McMullen
Agoge Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Elliott Clark Agoge Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-14
Finished
Gavin Frazier
GROUND CONTROL
Dutch Srikachorn The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Won by Submission
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-7
Finished
Daemian Wagner
INACTIVE 2024
Won by Disqualification (disqualification)
Maeson Randolph GROUND CONTROL
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-8
Finished
Michael Gallagher
Agoge Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Maeson Randolph GROUND CONTROL
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-11
Finished
Brendan Ault
Gracie 717
Won by Submission - 01:58
Jed Bouziane Agoge Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
3-13
Finished
Emma Ludlum
Team Randori Martial Arts
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Won by Submission - 00:21
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-15
Finished
Gavin Frazier
GROUND CONTROL
Dutch Srikachorn The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Won by Submission
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-17
Finished
Kadyn Tyler
GROUND CONTROL
Alessandro Barrios The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Won by Submission - 01:47
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-13
Finished
NOAH MECK
GROUND CONTROL
Jorge Velasquez Jr Yamasaki academy Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-9
Finished
Daemian Wagner
INACTIVE 2024
Michael Gallagher Agoge Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-14
Finished
Henry Clark
Agoge Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
NOAH MECK GROUND CONTROL
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-18
Finished
Nico Van Horn
GROUND CONTROL
Kadyn Tyler GROUND CONTROL Won by Submission
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-16
Finished
Dominic Vizzini
Agoge Jiu Jitsu
Ethan Lewis Team Randori Martial Arts Won by Submission - 00:18
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-12
Finished
Madison Watson
Carlos Catania BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Shiloh Leland INACTIVE 2024
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-20
Finished
Luke Morrison
Ground Control BJJ
Michael Macheras GROUND CONTROL Won by Submission - 04:23
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / -73,0 kg
(Day 1)
2-15
Finished
John Lim
Agoge Jiu Jitsu
Kofi Duro 301 MMA Won by points - 04:00
Girls Gi / White / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
1-19
Finished
Sunrise De La Cruz
Won by Disqualification (disqualification)
Sofia McAtee Team Randori Martial Arts
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-15
Finished
Jorge Velasquez Jr
Yamasaki academy
Won by Submission - 00:35
Henry Clark Agoge Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-13
Finished
Summer Sunlight De La Cruz
Won by Disqualification (disqualification)
Shiloh Leland INACTIVE 2024
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-17
Finished
Dominic Vizzini
Agoge Jiu Jitsu
Ethan Lewis Team Randori Martial Arts Won by Submission - 00:54
Girls Gi / White / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
1-20
Finished
Britany Meza Corea
Anna Kowalski Won by Disqualification (disqualification)
Girls Gi / White / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
1-22
Finished
Sofia McAtee
Team Randori Martial Arts
Britany Meza Corea Won by Disqualification (disqualification)
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
1-23
Finished
Acxel Barrios
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Won by Submission - 02:36
Alexander Rawson 301 MMA