Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Leland Gabriel
True Believer Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:37
Camden Shughart Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Colton Lichtman
Indio Dojo
Vann på Submission - 01:46
Jude Ignace Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
3-1
Färdig
Muhammad Ali Mumin
Indio Dojo
Vann på poäng - 03:00
Chase Williams RISE 8 Training Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
5-1
Färdig
Kinsley Dixon
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Conrad Merck Stout PGH - Team Renzo Gracie Vann på Submission - 01:31
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Steele Lichtman
Indio Dojo
Vann på poäng - 02:44
Jayus Smith Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Leland Gabriel
True Believer Jiu Jitsu
Crayton Wightman PA Combat Sports Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
4-1
Färdig
Coen Herrmann
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Owen Meyers Indio Dojo Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
3-2
Färdig
Teagan Warywoda
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Vann på poäng - 03:00
Hunter McCoy RISE 8 Training Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Colton Lichtman
Indio Dojo
Vann på Submission - 00:52
Jude Ignace Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Carrick Wightman
PA Combat Sports
Vann på Submission - 01:43
Jude Ella Hicks Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
5-2
Färdig
Gavin McLean
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Evelyn Clevenger Gracie Allegiance PA Vann på Walkover
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Crayton Wightman
PA Combat Sports
Vann på poäng - 03:00
Camden Shughart Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -42.3 kg
(Day 1)
4-2
Färdig
Aidan Lion
Steel City Martial Arts
Luke Jackson Indio Dojo Vann på Submission - 01:37
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
3-3
Färdig
Muhammad Ali Mumin
Indio Dojo
Vann på poäng - 03:00
Julius Cain Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
5-3
Färdig
Kacen Lape
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Vann på Submission - 00:57
Carson Snyder RISE 8 Training Academy
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Barsbek Kuttugale
Indio Dojo
Vann på poäng - 03:00
Troy Bragg Stout PGH - Team Renzo Gracie
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
4-3
Färdig
Coen Herrmann
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Jimma Foster True Believer Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
5-4
Färdig
Kinsley Dixon
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Vann på Walkover
Gavin McLean Stout PGH - Team Renzo Gracie
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Jesse McLean IV
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Sarah Yang Armezzani Jiujitsu Academy Vann på poäng
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
5-5
Färdig
Taz Nhan
GROUND CONTROL
Vann på poäng - 03:00
Anne Elizabeth Morrissey True Believer Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Sayid Umarkulov
Indio Dojo
Vann på Submission - 01:51
Joslyn Slater Stout PGH - Team Renzo Gracie
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -21 kg
(Day 1)
3-7
Färdig
Chase Williams
RISE 8 Training Academy
Hunter McCoy RISE 8 Training Academy Vann på poäng
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Jayus Smith
Armezzani Jiujitsu Academy
Vann på poäng
Jude Ella Hicks Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -42.3 kg
(Day 1)
4-4
Färdig
Aidan Lion
Steel City Martial Arts
Luke Jackson Indio Dojo Vann på domslut - 02:42
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
5-6
Färdig
Colt Hood
10th Planet Masury
Vann på Submission
Ellis Ferderber True Believer Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / Yellow / -37,2 kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Peyton Hood
10th Planet Masury
Samir Umarkulov Indio Dojo Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
3-6
Färdig
Sayid Umarkulov
Indio Dojo
Vann på Submission - 00:24
Jaxon Foster True Believer Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -25 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Marco Bianco
Indio Dojo
Hazel Cain Armezzani Jiujitsu Academy Vann på Submission - 01:00
Kids Gi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Barsbek Kuttugale
Indio Dojo
Vann på poäng - 03:00
Troy Bragg Stout PGH - Team Renzo Gracie
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
5-7
Färdig
Conrad Merck
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Vann på Submission - 01:09
Evelyn Clevenger Gracie Allegiance PA
Kids Gi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Lucas Nguyen
Indio Dojo
Vann på poäng - 03:00
Nicole Eakin Armezzani Jiujitsu Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
2-9
Färdig
Jesse McLean IV
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Sarah Yang Armezzani Jiujitsu Academy Vann på poäng - 04:00