Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female NoGi / White / Blue / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-49
Finished
Erin Gilmour
Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio
Won by Submission - 02:14
Heather Mayne Renzo Gracie Morgantown
Female NoGi / Purple / Brown / Black / Master 3 (41+) / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-48
Finished
April Golebiewski
True Believer Jiu Jitsu
Sarah Andrews Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by Walkover - 00:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-41
Finished
Braxton Bragg
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Andy Dent Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA Won by Submission - 02:20
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-50
Finished
Tom Kinsey
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by Submission - 00:32
Brandon Dudt-Mulzet True Believer Jiu Jitsu
Female NoGi / White / Blue / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-51
Finished
Heather Mayne
Renzo Gracie Morgantown
Rachel Jenkins True Believer Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
5-49
Finished
Jack Kinsella
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by Submission - 05:19
Christopher Exposito True Believer Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-41
Finished
Jason Bilski
Indio Dojo
Alex Monaco Sub-Zero MMA / GFTeam Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-42
Finished
Kanat Nurmamatov
Indio Dojo
Eddie Crowley True Believer Jiu Jitsu Won by Submission - 02:45
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-49
Finished
Mike Womble
Indio Dojo
James Mrdjenovich Indio Dojo Won by Decision - 03:49
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-42
Finished
Ryan Zielinski
Indio Dojo
Won by Submission - 03:06
Matthew Hankinson PA Combat Sports
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-43
Finished
Jared Yantek
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by points - 05:00
Aaron Kornacki Waterfront MMA
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-43
Finished
Brian Bandura
True Believer Jiu Jitsu
Thomas Blaze Octane Martial Arts Won by Submission - 02:07
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-50
Finished
Abraham Almanza
RISE 8 Training Academy
Samuel Krisher RISE 8 Training Academy Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
3-52
Finished
Daniel Cohen
True Believer Jiu Jitsu
Won by points - 06:00
Nick Alexander Waterfront MMA
Female NoGi / Purple / Brown / Black / Master 3 (41+) / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-51
Finished
April Golebiewski
True Believer Jiu Jitsu
Sarah Andrews Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-46
Finished
Kyle Zenchak
Waterfront MMA
Bobby Pryhocki Indio Dojo Won by Submission - 00:28
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-52
Finished
Malik Epperson
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Jon Remick True Believer Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-53
Finished
Cory Hupp-Lasure
Renzo Gracie Morgantown
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by Submission - 04:53
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-44
Finished
Braxton Bragg
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Kanat Nurmamatov Indio Dojo Won by Submission - 02:58
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-51
Finished
James Mrdjenovich
Indio Dojo
Won by points - 05:00
Chris Alls Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-54
Finished
Travis Saxton
PA Combat Sports
Won by Walkover
Daniel Cohen True Believer Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,35 kg (Heavy)
(Day 1)
1-47
Finished
Eddie Watt
True Believer Jiu Jitsu
Brian Alston Indio Dojo Won by Submission - 03:46
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-54
Finished
Alex Monaco
Sub-Zero MMA / GFTeam
Won by Submission - 02:54
Richard Boyles Octane Martial Arts
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-45
Finished
Travis Scott
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by points - 05:00
Josh Cannon Steel City Martial Arts
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-50
Finished
Eddie Crowley
True Believer Jiu Jitsu
Won by points
Richard Boyles Octane Martial Arts
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-53
Finished
Chuck Barber
Armezzani Jiujitsu Academy
Frankie Festa Waterfront MMA Won by Submission - 01:21
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-56
Finished
Paul Hickman
True Believer Jiu Jitsu
Allen Holl Won by Submission - 02:25
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-55
Finished
Abraham Almanza
RISE 8 Training Academy
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
3-54
Finished
Daniel Cohen
True Believer Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:24
Nick Alexander Waterfront MMA
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-55
Finished
Chuck Barber
Armezzani Jiujitsu Academy
Duulane Lane Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by Submission - 02:08
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-58
Finished
Brian OHara
Sub-Zero MMA / GFTeam
Logan Kopfler Renzo Gracie Morgantown Won by Submission - 00:29
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-56
Finished
Travis Saxton
PA Combat Sports
Samuel Krisher RISE 8 Training Academy Won by Submission - 02:44