Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-33
Finished
Dakota Dahler
Indio Dojo
Won by Submission - 00:42
Nico Regoli The Mat Factory
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
5-34
Finished
Kyle Beard
Indio Dojo
Won by Submission - 04:36
Paul Hickman True Believer Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-32
Finished
Zachary Falk
True Believer Jiu Jitsu
Kevin Kabo Indio Dojo Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-34
Finished
Brandon Dudt-Mulzet
True Believer Jiu Jitsu
Clay Duncan PA Combat Sports Won by Submission - 03:36
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / White / -48.3 kg
(Day 1)
1-28
Finished
Rae Smith-Pritt
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Won by Disqualification (disqualification)
Jaxson Homer Steel City Martial Arts
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
3-31
Finished
Xavier Andrews
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by points - 04:00
Jeramie Kitzinger Bailey’s MMA
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
1-29
Finished
Hazel Cain
Armezzani Jiujitsu Academy
Colt Hood 10th Planet Masury Won by points - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-35
Finished
Dakota Dahler
Indio Dojo
Won by points - 06:00
Nico Regoli The Mat Factory
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-34
Finished
Josiah Weber
True Believer Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:40
Jayden Blake
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / White / -48.3 kg
(Day 1)
1-30
Finished
Rae Smith-Pritt
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Won by points - 04:00
Ezra Alls Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-30
Finished
Nick Thompson
True Believer Jiu Jitsu
Cj Reilly Stout PGH - Team Renzo Gracie Won by Submission - 04:52
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
3-33
Finished
Jeramie Kitzinger
Bailey’s MMA
Won by points - 04:00
Marley Calcek Octane Martial Arts
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-36
Finished
Shawn Cronmiller
Sub-Zero MMA / GFTeam
Mario Chiovitti Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Won by Submission - 02:39
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-31
Finished
Javon Goehring
RISE 8 Training Academy
Allan Howard Sacrifice Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:12
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5-38
Finished
Thomas Strang
PA Combat Sports
Brian OHara Sub-Zero MMA / GFTeam Won by Submission - 03:21
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / White / -48.3 kg
(Day 1)
1-32
Finished
Ezra Alls
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Won by Walkover
Jaxson Homer Steel City Martial Arts
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5-37
Finished
Victor Acosta
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Domenico Folino Indio Dojo Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-31
Finished
Jared Yantek
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Won by points - 05:00
Alex Rossman True Believer Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5-39
Finished
Victor Acosta
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Dillon Caines True Believer Jiu Jitsu Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-35
Finished
Kevin Kabo
Indio Dojo
Joseph Miller True Believer Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5-40
Finished
Thomas Strang
PA Combat Sports
Brian OHara Sub-Zero MMA / GFTeam Won by Submission - 01:57
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-33
Finished
Javon Goehring
RISE 8 Training Academy
Won by Submission - 03:11
Kyle Pferdehirt Steel City Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-36
Finished
Josiah Weber
True Believer Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:45
Uziel Rodriguez Caba Waterfront MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-38
Finished
Clay Duncan
PA Combat Sports
Mario Chiovitti Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-34
Finished
Noah Hough
PA Combat Sports
Jason Bilski Indio Dojo Won by Submission - 02:10
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-32
Finished
Cj Reilly
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Aaron Kornacki Waterfront MMA Won by points - 05:00
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-39
Finished
Sarah Mabon
Indio Dojo
Erin Gilmour Mario Sperry Jiu-Jitsu of Ohio Won by Submission - 00:19
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
5-41
Finished
Dillon Caines
True Believer Jiu Jitsu
Domenico Folino Indio Dojo Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-35
Finished
Kyle Pferdehirt
Steel City Martial Arts
Allan Howard Sacrifice Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 02:06
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-39
Finished
Joshua Bergfelt
Armezzani Jiujitsu Academy
Won by Submission - 04:11
Mark Gardner Indio Dojo
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-33
Finished
Nicholas Comstock
True Believer Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Hunter Cleary Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-42
Finished
Jayden Blake
Won by Submission - 02:29
Kevin Kabo Indio Dojo