Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Orange / -52.5kg
(Day 1)
5-40
Logan Galiano
Yamasaki academy
Won by points - 04:00
Riley Williams Method MMA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
4-39
Jack Pippins
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:56
Ethan Atkinson Hanover boxing club
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / Yellow / -37,2 kg
(Day 1)
3-40
Skylar Hawksford
Rising Tide Academy
David Kai Sanders Fort Washington United Won by Submission - 00:10
Kids NoGi / Mighty Mite (4&5yrs) / White / Grey / -21 kg
(Day 1)
6-41
Brock Kostora
SPECTRUM JIU JITSU
Maximus Margolis Potomac MMA Won by points - 02:00
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / White / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
4-40
Christian Navarrete
Yamasaki academy
Won by points - 04:00
Ian Young Team Passos BJJ
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Day 1)
5-41
Noah Feliciano
Team Passos BJJ
Hudhayfah Amonullah Caio Terra Academy Sterling Won by Submission - 03:18
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / Above 73,0 kg
(Day 1)
1-41
Dylann Knutson
Gracie Barra Virginia
Won by Submission - 00:52
Jessica Glinski Gracie Barra Virginia
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / White / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
3-43
Nico Passaro
Fort Washington United
Joey Palanzo Potomac MMA Won by Submission - 03:56
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
6-42
Connor Pender
SPECTRUM JIU JITSU
Olivia Manlangit Element Academy of Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:33
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / Yellow / -25 kg
(Day 1)
1-43
Rhea Daniels
Yamasaki academy
Silas Moradi Method MMA Won by Submission - 01:18
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
4-41
Jack Pippins
The Winchester Jiu Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Ethan Atkinson Hanover boxing club
Kids NoGi / Mighty Mite (4&5yrs) / White / Grey / -21 kg
(Day 1)
6-44
Brock Kostora
SPECTRUM JIU JITSU
Won by Submission - 01:18
Liam Freitas Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Kids NoGi / Junior II (13&14yrs) / Yellow / Orange / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-44
Noam Kisin
Yamasaki academy
London Navarro Culture of jiu jitsu/ GFTeam Won by Decision - 04:00
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -25 kg
(Day 1)
6-45
Connor Pender
SPECTRUM JIU JITSU
Olivia Manlangit Element Academy of Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-42
Kelton O'Meara
SPECTRUM JIU JITSU
Won by points - 03:00
Samuel Cerqueira GROUND CONTROL
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / Yellow / -25 kg
(Day 1)
1-47
Parker Hughes
SPECTRUM JIU JITSU
Maxwell Caudle Rising Tide Academy Won by Submission - 00:18
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / Yellow / -25 kg
(Day 1)
1-46
Silas Moradi
Method MMA
Elijah Brown Capital MMA & Elite Fitness Won by Submission - 02:14
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / White / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
3-45
Joey Palanzo
Potomac MMA
Eviann Hernandez Gracie Barra Virginia Won by Decision - 04:00
Kids NoGi / Mighty Mite (4&5yrs) / White / Grey / -21 kg
(Day 1)
6-46
Liam Freitas
Culture of jiu jitsu/ GFTeam
Maximus Margolis Potomac MMA Won by Submission - 01:37
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
5-43
Tyson Stuntz
SPECTRUM JIU JITSU
Won by Submission - 03:37
Hailee De Leon Team Passos BJJ
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
2-43
Colton Welk
UFC Gym Lancaster
August Wong Yamasaki academy Won by points - 03:00
Kids NoGi / Pee Wee II (7 & 8yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
4-42
Todd Margolis
Potomac MMA
Peewee Lee GROUND CONTROL Won by points - 03:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-48
Saul Peters
UFC Gym Lancaster
Maya Bucur Fort Washington United Won by Submission - 00:17
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
6-48
Mark Jankowski
Potomac MMA
Alexandru Mihaila Team Passos BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Gray /Yellow / -64 kg
(Day 1)
3-32
Finished
Naomi Park
Team Passos BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Eshel Cohen Zamir Fernando Yamasaki
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) F / White / -25 kg
(Day 1)
5-42
Susana Margolis
Potomac MMA
Maria Freitas Culture of jiu jitsu/ GFTeam Won by Submission - 01:35
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / Grey / Yellow / -25 kg
(Day 1)
1-49
Rhea Daniels
Yamasaki academy
Won by Submission - 00:33
Parker Hughes SPECTRUM JIU JITSU
Kids Gi / Junior II (12&13yrs) / White / Grey / Above 60,5 kg
(Day 1)
4-43
Porter Foley
Calvert MMA/Lineage BJJ
Won by Submission - 00:33
Gavin Wroldson SPECTRUM JIU JITSU
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-50
Saul Peters
UFC Gym Lancaster
Maya Bucur Fort Washington United Won by Submission - 00:28
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
2-44
Giovani Jimenez
GROUND CONTROL
Won by Submission - 00:25
Kayden Williams Fort Washington United
Kids NoGi / Junior (9 & 10yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
6-49
Ethan Freidkin
Yamasaki academy
Won by Submission - 00:13
Timmy Thomson Long Island MMA
Kids NoGi / Junior II (13&14yrs) / Yellow / Orange / Above 60,5 kg
(Day 1)
3-46
Noam Kisin
Yamasaki academy
Won by points - 04:00
London Navarro Culture of jiu jitsu/ GFTeam