Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -42.3 kg
(Day 1)
2-16
انتهى
Max Misheyev
Rising Tide Academy
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Won by points - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-9
انتهى
Kristina Suarez Aka Killer K
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Won by points - 04:00
Anthony Shepherd Vicente Jr Team
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-12
انتهى
Gabriel Romero Perez
Gracie Barra Virginia
Won by points - 04:00
Unknown User Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-12
انتهى
Julian Ford
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:35
Christopher Wallace Vicente Jr Team
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-11
انتهى
Aiden Eisenbeil
3rd Generation BJJ
Taiki Hernandez WDC BJJ Won by Disqualification (disqualification) - 00:49
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-13
انتهى
Kai Miller
Gracie Barra Virginia
Won by points - 04:00
Christian Sackel Rising Tide Academy
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-10
انتهى
Riley Macedo
Big Brothers
Won by Submission - 01:23
Elijah Brinegar Vicente Jr Team
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-16
انتهى
Unknown User
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Domonic Webster Kogen Dojo Won by points - 04:00
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / White / -33,20 kg
(Day 1)
3-3
انتهى
Brian Espinosa
Won by points
Brysin Carroll Rising Tide Academy
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -42.3 kg
(Day 1)
2-17
انتهى
Max Misheyev
Rising Tide Academy
Won by points - 04:00
Justin Sackel Rising Tide Academy
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-15
انتهى
Blake Harris
Vicente Jr Team
Won by Submission - 00:54
Anthony Shepherd Vicente Jr Team
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-16
انتهى
Kristina Suarez Aka Killer K
Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Riley Macedo Big Brothers Won by Submission - 03:10
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-12
انتهى
Anthony Shepherd
Vicente Jr Team
Elijah Brinegar Vicente Jr Team Won by Submission - 01:41
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-14
انتهى
Christian Sackel
Rising Tide Academy
Julian Ford Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 03:55
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-17
انتهى
Aiden Eisenbeil
3rd Generation BJJ
Gabriel Romero Perez Gracie Barra Virginia Won by points - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
1-14
انتهى
Taiki Hernandez
WDC BJJ
Won by Submission - 02:38
Unknown User Gracie Randallstown Jiu-jitsu in Hillandale
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
2-15
انتهى
Kai Miller
Gracie Barra Virginia
Won by points - 04:00
Christopher Wallace Vicente Jr Team
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -29 kg
(Day 1)
1-18
انتهى
Ember Tuttle
Diego Bispo BJJ
Kaleb Dempsey Arte Suave Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) Yellow / Orange / Green / -69,0 kg
(Day 1)
3-14
انتهى
Elijah Brinegar
Vicente Jr Team
Won by points - 04:00
Blake Harris Vicente Jr Team
Kids Gi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -42.3 kg
(Day 1)
2-18
انتهى
Justin Sackel
Rising Tide Academy
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Won by Submission - 03:37
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
انتهى
Domonic Webster
Kogen Dojo
Taiki Hernandez WDC BJJ Won by Walkover
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
3-17
انتهى
Kai Miller
Gracie Barra Virginia
Won by Submission - 00:46
Landon Boykin Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Yellow / -33,20 kg
(Day 1)
1-19
انتهى
Jacob Hall
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:44
Micah Summey SPECTRUM JIU JITSU
Kids Gi / Teen (14 & 15yrs) / Grey / -52.5 kg
(Day 1)
2-19
انتهى
Madison Watson
GROUND CONTROL
Won by Submission - 00:24
Ian McDonough Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
3-20
انتهى
Ryan Harvey
Double Phoenix Jiu Jitsu
William Rankin IV Yamasaki Leesburg - IronHide Academy Won by Submission - 02:11
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) Grey / Yellow / -60,5 kg
(Day 1)
1-20
انتهى
Anthony Shepherd
Vicente Jr Team
Won by Submission - 01:21
Adam Lundeen SPECTRUM JIU JITSU
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
2-22
انتهى
Brysin Carroll
Rising Tide Academy
Emmanuel Coello Vicente Jr Team Won by points - 04:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
3-18
انتهى
Kai Miller
Gracie Barra Virginia
Julian Ford Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:46
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-23
انتهى
Parham Raeesian
Big Brothers
Jeff Taylor Groundswell MMA Won by Submission - 02:57
Kids NoGi / Pee Wee II (8 & 9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
2-23
انتهى
Brysin Carroll
Rising Tide Academy
Tyson Stuntz SPECTRUM JIU JITSU Won by Submission - 03:19
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -42.3 kg
(Day 1)
3-19
انتهى
Julian Ford
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:03
Landon Boykin Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids NoGi / Teen (14 & 15yrs) Grey / Yellow / -60,5 kg
(Day 1)
1-21
انتهى
Anthony Shepherd
Vicente Jr Team
Blake Harris Vicente Jr Team Won by points - 04:00