Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-59
Gotowy
Alex Monaco
Sub-Zero MMA / GFTeam
Wygrana na punkty - 05:00
Allen Holl
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-47
Gotowy
Andy Dent
Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Eddie Crowley True Believer Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:30
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-58
Gotowy
Layne Balla
Waterfront MMA
Mike Byrne True Believer Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,35 kg (Heavy)
(Day 1)
1-49
Gotowy
Eddie Watt
True Believer Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Brian Alston Indio Dojo
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-48
Gotowy
Travis Scott
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Josh Cannon Steel City Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-57
Gotowy
Duulane Lane
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrana na punkty
Frankie Festa Waterfront MMA
Male NoGi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-55
Gotowy
Cory Hupp-Lasure
Renzo Gracie Morgantown
Wygrana na punkty - 06:00
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie
Male NoGi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-58
Gotowy
Aaron Kornacki
Waterfront MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Hunter Cleary Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-52
Gotowy
Eddie Crowley
True Believer Jiu Jitsu
James Mrdjenovich Indio Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-60
Gotowy
Logan Kopfler
Renzo Gracie Morgantown
Jacob Reilly Stout PGH - Team Renzo Gracie Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Male Absolute NoGi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-63
Gotowy
Alex Monaco
Sub-Zero MMA / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Jacob Reilly Stout PGH - Team Renzo Gracie
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-54
Gotowy
Paul Hickman
True Believer Jiu Jitsu
Kanat Nurmamatov Indio Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,35 kg (Heavy)
(Day 1)
1-51
Gotowy
Eddie Watt
True Believer Jiu Jitsu
Brian Alston Indio Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-60
Gotowy
Layne Balla
Waterfront MMA
Mike Byrne True Believer Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute NoGi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-61
Gotowy
Cory Hupp-Lasure
Renzo Gracie Morgantown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Adam Fadley Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-57
Gotowy
Christian Bosco
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrana na punkty
Nico Regoli The Mat Factory
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-53
Gotowy
Brian OHara
Sub-Zero MMA / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Thomas Strang PA Combat Sports
Male NoGi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-59
Gotowy
Nicholas Comstock
True Believer Jiu Jitsu
Jared Yantek Stout PGH - Team Renzo Gracie Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-44
Gotowy
Kyle Zenchak
Waterfront MMA
Wygrana walkowerem
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-48
Gotowy
Bobby Pryhocki
Indio Dojo
Wygrana walkowerem
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie
Male NoGi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-59
Gotowy
Alex Monaco
Sub-Zero MMA / GFTeam
Wygrana na punkty - 05:00
Collin Hawkins Renzo Gracie Morgantown
Male Absolute NoGi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-64
Gotowy
Samuel Krisher
RISE 8 Training Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Nico Regoli The Mat Factory
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-50
Gotowy
Travis Scott
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Cannon Steel City Martial Arts
Male Absolute NoGi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-65
Gotowy
Nathan Parker
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Travis Saxton PA Combat Sports
Male NoGi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-61
Gotowy
Noah Hough
PA Combat Sports
Maverick Gray Renzo Gracie Morgantown Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Female NoGi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-52
Gotowy
Hope Chase
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Shaelin Gallaher
Female NoGi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-53
Gotowy
Hannah Maple
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Lily Snyder Renzo Gracie Morgantown
Female NoGi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-54
Gotowy
Hope Chase
Indio Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Evelyn Snyder Renzo Gracie Morgantown
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-60
Gotowy
Samuel Krisher
RISE 8 Training Academy
Christian Bosco Stout PGH - Team Renzo Gracie Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-64
Gotowy
Thomas Blaze
Octane Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:33
Jacob Kyle Nomad Brazilian Jiu-Jitsu & MMA
Male NoGi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-55
Gotowy
Jayden Blake
Josiah Weber True Believer Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-56
Gotowy
James Mrdjenovich
Indio Dojo
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Brian OHara Sub-Zero MMA / GFTeam