Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-50
Gotowy
KingBowe Ritson
College Park MMA
Wei Hao Lee Johns Hopkins BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-56
Gotowy
Ryder Skidmore
Vicente Jr Team
Ivo Ortiz Team Balance - Baltimore Wygrana na punkty - 04:00
Kids NoGi / Junior II (12&13yrs) / Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
1-44
Gotowy
Jude McCallister
Vicente Jr Team
Aydn Young Essential Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-51
Gotowy
Ange Michel Wangu
TOP FLIGHT MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Zaavan Kenenske Guardian Baltimore
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
6-44
Gotowy
Nicholas Hurst
Harrisburg Brazilian Jiu Jitsu and Judo, LLC.
BK Amdemichael Arte Suave Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-59
Gotowy
Aidan Pelino
The Mount BJJ & MMA
Maya Bucur Fort Washington United Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-51
Gotowy
Kyle Cassidy
District Martial Arts
Jacob Kline Form Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Kids NoGi / Pee Wee (6 & 7 yrs) / White / -37,2 kg
(Day 1)
1-50
Gotowy
Mory Mackell
Fort Washington United
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Mia Shelton The Mount BJJ & MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-54
Gotowy
Anh Tran
Johns Hopkins BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Ari Goldberg GROUND CONTROL
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-52
Gotowy
Mark Crenshaw
Guardian Baltimore
Wygrana na punkty - 06:00
Nilxon Ventura WDC BJJ
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-60
Gotowy
Ivo Ortiz
Team Balance - Baltimore
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Tatiana Nimmons Fort Washington United
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-52
Gotowy
David Goulding
WDC BJJ
Seti Norris Johns Hopkins BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
6-45
Gotowy
Erik Maldonado
ROLLSTAR Jiu Jitsu
KYLE CICONE Form Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-55
Gotowy
Christopher Johnson
Trident Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Stefan Tesliuc Fifty/50 Martial Arts Academy
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
6-46
Gotowy
Nafiz Mohammad
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Junior Torres Form Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-53
Gotowy
Stephen Riordan
SoDel Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Michael Kearney Foundation jiu jitsu
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-62
Gotowy
Ivo Ortiz
Team Balance - Baltimore
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:41
Maya Bucur Fort Washington United
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-56
Gotowy
Quentin Best
301 MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Benjamin Polyakov GROUND CONTROL
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-53
Gotowy
Charles Mangum
Ground Control BJJ
KingBowe Ritson College Park MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
6-47
Gotowy
Nicholas Hurst
Harrisburg Brazilian Jiu Jitsu and Judo, LLC.
Jason Butler 2nd Gear BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-54
Gotowy
Mark Crenshaw
Guardian Baltimore
Nilxon Ventura WDC BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / -37,2 kg
(Day 1)
5-65
Gotowy
Alexander Briones
Foundation BJJ
Lincoln Podgorski Method MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-54
Gotowy
Deon Danuwoa Jackson
GFTeam Maryland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Chase Hensing The Mount BJJ & MMA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-66
Gotowy
Seun Williams
301 MMA
Wygrana walkowerem
Xavier Jones Vicente Jr Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-57
Gotowy
Christopher Johnson
Trident Academy
Anh Tran Johns Hopkins BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / White / -29 kg
(Day 1)
1-51
Gotowy
Joseph O'Malley
The Mount BJJ & MMA
Joey Palanzo Potomac MMA Wygrana na punkty - 04:00
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Yellow -33,20 kg
(Day 1)
1-52
Gotowy
Emily Guevara
301 MMA
James Herman The Mount BJJ & MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-55
Gotowy
Stephen Riordan
SoDel Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Peter Matejovsky Monroe Hall BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
6-48
Gotowy
Jack Sudduth
Calvert MMA / Relson Gracie
Wygrana na punkty - 06:00
Charlie McCloskey Rising Tide Academy
Male NoGi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-55
Gotowy
Jonathan Canamaso
Arte Suave Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Wei Hao Lee Johns Hopkins BJJ
Female NoGi / White / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
5-67
Gotowy
Johanna Ramos
Yamasaki academy
Victoria Toth The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Wygrana walkowerem
Kids NoGi / Junior (10 & 11yrs) / Grey / Yellow -33,20 kg
(Day 1)
1-54
Gotowy
Emily Guevara
301 MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gianluka Martinez 2nd Gear BJJ