Totalt antall medaljer
46 Gull
46 Sølv
28 Bronse
Kids Gi / Mighty Mite (4,5 & 6 yrs) / White / -21 kg
Kids Gi / Mighty Mite (4,5 & 6 yrs) / Grey / -21 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / White / -21 kg
4
Taz Nhan
GROUND CONTROL
5
Afolabi Mojibola
Agoge Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / White / -25 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / White / -29 kg
4
Quinn Jordan
Agoge Jiu Jitsu
5
Lillian Johns
Agoge Jiu Jitsu
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / White / -37,2 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / -21 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / -25 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / -29 kg
4
Celine Roy
Gracie Barra Virginia
– Gracie Barra
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / -33,20 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / Above 37,2 kg
Kids Gi / Pee Wee (7,8 & 9 yrs) / Grey / Above 48,3 kg
Kids Gi / Junior (10,11 & 12yrs) / White / -33,20 kg
4
Makana Del Rio
301 MMA
Kids Gi / Junior (10,11 & 12yrs) / Grey / -33,20 kg
Kids Gi / Junior (10,11 & 12yrs) / Grey / -42.3 kg
4
Tristan Mackey
Agoge Jiu Jitsu
5
Emely Rodriguez
Capital mma takoma
5
Logan Dingman
301 MMA
7
Daniel Davis
301 MMA
7
Leo Harker
Gracie Barra Virginia
– Gracie Barra
Kids Gi / Junior (10,11 & 12yrs) / Grey / Above 60,5 kg
Kids Gi / Teen (13, 14 & 15yrs) / White / Above 73,0 kg
Kids Gi / Teen (13, 14 & 15yrs) / Grey / -42.3 kg
Kids Gi / Teen (13, 14 & 15yrs) / Grey / -48.3 kg
Kids Gi / Teen (13, 14 & 15yrs) / Grey / -69,0 kg
Kids Gi / Teen (13, 14 & 15yrs) / Orange / -65,0 kg
4
Christopher Groves
Premier Martial Arts
5
Jacob Groves
Premier Martial Arts
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
2
Sean Bajadek United States
4
Alexander Cruz
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
4
Dillon Prendergast
GROUND CONTROL
5
Mawuena Lassey
GROUND CONTROL
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
4
Ryan Barron
Foundry Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
4
Julio Castellanos
GROUND CONTROL
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
4
Joshua Ikome
Royce Gracie Academy of Randallstown
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
2
Andy Fadely Guatemala
Male Gi / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
4
Vaghan Jones
Royce Gracie Academy of Randallstown
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
Female Gi / White / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
Female Gi / White / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
Female Gi / White / Blue / Master 2 (36+) / +79,3 kg (Super heavy)
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
4
Ryan Barron
Foundry Jiu Jitsu Academy
5
Matthew AUSTIN
Royce Gracie Academy of Randallstown
5
Nilxon Ventura
WDC BJJ
– GFTeam
7
Tony Roberts
Royce Gracie Academy of Randallstown
7
Dylan Marshall
9
JUAN CUELLO
Renzo Gracie Fight Academy
9
Alexander Cruz
9
Noah Davis
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
9
Eric Marciano
Arte Suave Jiu-Jitsu
9
Joshua Ikome
Royce Gracie Academy of Randallstown
9
Octavio Vazquez
Foundation jiu jitsu
9
Chad Confer
Agoge Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
4
Christopher Birney
GROUND CONTROL
5
Vaghan Jones
Royce Gracie Academy of Randallstown
5
PERRICE Austin
Royce Gracie Academy of Randallstown
Female Absolute Gi / White / Blue / Adult / Open Weight
4
Tatiana Burgess
Royce Gracie Academy of Randallstown
5
Nana Legette
Royce Gracie Academy of Randallstown